Alüminyum kutu harfler kesildikten sonra argon kaynağı ile kenar bantları kaynaklanarak sabitlenir. Reklam ve tanıtım amacı ile kullanılan tabelalarınız için hem en uygun hem de şık bir tercihtir alüminyum tabelalar.Tüm zeminlerde zıt renk tercihleri ile görünürlüğü arttırabilirsiniz. Metalin parlaklığı ve kabartma duruşu dikkat çekici olacaktır. Kutu harflerinizin büyüklüğünü kullanılacağı alana göre ayarlamak gerekir. Kullanılan malzemenin ve işçiliğin sağlamlığı size yeniden bir masraf gerektirmeden uzun yıllar kullanılabilecek tabelalar sağlayacaktır. Çok büyük ya da çok ufak harfler makulsuz bir görüntü yaratır.

Ne kadar mesafeden görünür olması gerektiğini de düşünerek makul bir dizayn oluşturulabilir.Alüminyum kutu harfler ise kurum kuruluş resmi ve özel daireler firmalar gibi geniş bir alanda kullanmak mümkünler. Bunun ilk nedeni daha kaliteli ve ciddi bir görüntüye sahip olmalarıdır. İkinci bir neden şeklinde de diğer tabela türlerine göre daha uzun ömürlü olduğunu sayılabilir.Kullanılan malzemenin ve işçiliğin sağlamlığı size yeniden bir masraf gerektirmeden uzun yıllar kullanılabilecek tabelalar sağlayacaktır.

Faaliyette olan Firmanızın kurumsal kimliğine makul bir alüminyum kutu harf dizaynı talep edebileceğiniz gibi yeni kurulacak olan firmalarınız için de makul bir dizayn isteyebilirsiniz. Faaliyet gösterdiğiniz/göstereceğiniz sektörün sıklıkla kullandığı renkleri tercih edebilirsiniz yazı karakterlerinin keyifli mi yoksa resmi mi olacağını seçebilirsiniz.

Sizler için İdeal dizaynları gerçekleştirmek bizim işimiz. Alüminyum kutu harf ve tabela dizayn ihtiyaçlarınızda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.