Tabelalar çoğu çeşitten oluşmaktadır. Bunlar: totem ışıklı ışıksız neon alüminyum ve kutu harf tabelaları olmak suretiyle 6 bölüme ayrılmaktadır.Oyma prosedüründen sonra iç kısımları plexglas dediğimiz ışık geçiren özellikte olan bir maddeyle kapatılmaktadır. Ondan sonra üzerine plexglas denilen renkli folyolarla kaplanmaktadır. Tabelanızın uzun ömürlü olmasını dilerseniz ileride oluşacak ışık problemlerina karşı mekanizmaları elektrostatik boya denilen ve araçların boyanmasında kullanılan boya ile boyayın.Alüminyum tabelalar her iş merkezinde kullanılan resim ve aktif reklamlardır.

Alüminyum tabelalar ışıklı ışıksız giydirme totem kutu harfli lambri giydirmeli LED aydınlatmalı elektronik ve mekanik olmak suretiyle 8 bölümden oluşmaktadır. Alüminyum oyma tabela sade ve plexglas malzemeden kullanılan malzemeden yapılan iki ayrı modele sahiptir. Sadesi ışığı arkadan yayar diğeri ise her tarafından yayılmaktadır. Alüminyum tabela istenildiğinde oyma yapılan iç kısma LED ışıklandırma yapılıp dış görünüşünün gösterişli hale getirilmesi sağlanmaktadır. 

Bu tabelada alüminyuma levhalar yapılacak olan grafik ve harfler CNC Router makinesi ile istenilen ölçülerde kesilip kesilen parçaların kenarları bükülür. Sonra elektrostatik boya ile müşterinin istediği renge boyanmaktadır. Boya alüminyum tabelanın dış faktörlerden yıllarca korunmasını sağlamaktadır

Sizler de iş yerlerinizin gösterişli bir tabela ile süsleyip iş yeri reklamınızı aktif hale getirmeyi düşünüyorsanız bu işi gelin biz sizlere en kaliteli malzemelerle yapalım. Üstelik yalnızca alüminyum oyma tabela değil çoğu çeşidiyle tabela hizmeti vermekteyiz.