bakirkoy-dijital-baski

Dijital Baskının Önemi Nedir?

Dijital ortamlarda yapılacak olan çalışmalar ile dijital baskı işleminin yapılması için yüksek kalitede malzemelerin kullanılması ile yüksek kalitede sonuçlar alınabilir. Bu konuda yılların deneyimi ile yapılan çalışmalar uygun fiyatlar ile reklam yapılması için etkili bir seçenek olmaktadır. Bu nedenle de kaliteli malzemeler ile çalışma yapılması alınacak olan etkiyi de arttıracaktır.

Yüksek teknolojiye sahip olan baskı makinesi kullanılacak olan görselin istenilen boyutlardaki malzeme üzerine basılmasını sağlayarak bu şekilde kullanılacağı alanda uzun süreli kullanım imkânı elde edilmesini sağlar. Bilgisayarda hazırlanan görsel içeriklerde firmaların tanıtımları veya ürün reklamları gibi çok sayıda farklı seçenek yer alacağı için bu şekilde işlem yapılabilir.

istanbul-dijital-baski

Dijital Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Dijital Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Çok sayıda sektörün kendi içerisinde incelikleri olduğu gibi dijital baskı işlemlerinin de kendi içerisinde incelikleri vardır. Bu incelikler baskı işlemlerinin çeşitliliğini göstermektedir. Dijital baskılar bu yönden kendi içerisinde dış mekân dijital baskı ve iç mekân dijital baskı diye iki gruba ayrılmaktadır. Bu iki işlemde de sizlere kaliteyi sunan firmamız ile siz de istediğiniz dijital baskı uygulamalarınızı kolay bir şekilde gerçekleştirip kısa bir süre içerisinde teslim alabilirsiniz. Sizler de dış ya da iç mekân baskılarında dijital baskı Sancaktepe olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Dış Mekân Dijital Baskısı Nedir?

Dış mekân dijital baskı açık hava reklamcılık alanında kullanılan bir tür baskı çeşididir. Bunlar özellikle reklam, tanıtım, afiş, araç giydirme ve billboard vb. gibi ürünlerin hazır edilmesinde kullanılmaktadır. Bu işlem için normalden daha fazla dikkat gerekmektedir. Öyle zor hava şartlarına dayanıklılık göstermesi gereken bu baskı için hem kullanılan teknik hem de kullanılan malzeme kaliteli olmalıdır. Bu da kullanım ömrünün uzatılmasını sağlamaktadır. Eğer sizler de sağlam ve dayanıklı baskı yaptırmak istiyorsanız dijital Sancaktepe baskı olarak firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

İç Mekân Dijital Baskısı Nedir?

İç mekân dijital baskı ise genel olarak güneş görmeyen ve ısıya maruz bırakılmayan bir baskı çeşididir. Pek çok alan için kullanılacak olan bu baskı işlemi de firmamız tarafından kolaylıkla yapılmakta ve siz değerli müşterilerimize kısa sürede teslim edilmektedir.

 

bahcelievler-dijital-baski

Bahçelievler Dijital Baskı

Teknoloji sayesinde yapmak istediğiniz işlemleri daha kolay ve hızlı şekilde yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu alanda profesyonel hizmet almak isteyenler için Bahçelievler dijital baskı yüksek teknolojik sistemler hizmet vermektedir. Reklam veya tanıtım amaçlı yapılacak olan baskı işlemlerinde eski dostu uygulamalar yeni günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Baskı işlemi farklı malzemeler üzerine yapıldığından dış veya iç mekan için tercih edilebilir. Bu konuda farklı boyut seçenekleri üzerinde tercihler yapılabileceği gibi daha dikkat çekici olması amacı ile net görüntü vererek büyütme işlemi yapılır. Daha uygun maliyet ile reklam veya tanıtım yapılmasına imkan sağladığından avantajları bulunmaktadır. Reklam sektörünün vazgeçilmez yöntemlerinden biri olduğu gibi dijital baskı aynı zamanda farklı amaçlar için de kullanılabilir.

vinil baskı hizmeti

Arnavutköy Vinil Baskı Hizmeti

Vinilin malzeme seçenekleri de bulunmaktadır. Bunlar Avrupa ve Uzakdoğu imalatlarıdır. Arnavutköy Vinil Baskı Hizmeti, bütçenize göre istediğinizi tercih edebilirsiniz.
Avrupa ve Uzakdoğu vinil türleri için ışıklı ve ışıksız vinil olarak iki ayrı yapı bulunmaktadır. Işıklı vinil e delikli vinil de denilmektedir.
Bunun sebebi ise ışığı geçirmesinden dolayıdır. Işıklı viniller floresan ışıklandırmalı tabelalarda kullanıldığı gibi cam yüzeylerde bakıldığında içeriden dışarısı rahatça görünürken dışarıdan bakıldığında ise yalnızca reklam görünmektedir. Arnavutköy ilçesinde Işıksız vinil ise ışığı geçirmeyen düz bir yapıya sahiptir. Arnavutköy Işıksız vinil le her iki taraflı baskı yapabilmek mümkündür.

vinil-branda

Adalar Vinil Baskı Hizmeti

Vinilin malzeme seçenekleri de bulunmaktadır. Bunlar Avrupa ve Uzakdoğu imalatlarıdır. Bütçenize göre istediğinizi tercih edebilirsiniz.
Avrupa ve Uzakdoğu vinil türleri için ışıklı ve ışıksız vinil olarak iki ayrı yapı bulunmaktadır. Işıklı vinil e delikli vinil de denilmektedir.
Bunun sebebi ise ışığı geçirmesinden dolayıdır. Işıklı viniller floresan ışıklandırmalı tabelalarda kullanıldığı gibi cam yüzeylerde bakıldığında içeriden dışarısı rahatça görünürken dışarıdan bakıldığında ise yalnızca reklam görünmektedir. Adalar ilçesinde Işıksız vinil ise ışığı geçirmeyen düz bir yapıya sahiptir. Adalar Işıksız vinil le her iki taraflı baskı yapabilmek mümkündür.