Çevrenizde Gördüğünüz Reklam Panolarından Yaşadığınız Apartmanın İsminin Yazdığı Evhaya Kadar Tüm Bu Malzemeleri Tabela Sınıfına Sokabiliriz. Bugün Sadece Bilgilendirme Amaçlı Değil, Reklam Amaçlı Olarak Da Tabela Endüstrisi Çok Gelişmiştir Ve Bu Amaçla Üretilen Tabelalar Adeta Ayrı Bir Kol Haline Gelmiştir. .Vinil germe  kasanın üzerine düzgün bir şekilde monte edilir ve ister ışıklı ister ışıksız olarak kullanmak mümkün.  büyük firmalar ve büyük markalar genelde dev bir ışıklı germe tabela kullanmaktadır.Tabelalarda kullanılan resimler ve yazılarda dijital baskının bir ürünüdür.Baskı sektöründe kullanılan çoğu baskı yöntemi ve bu baskıların kullanıldığı tabelalar mevcuttur. Bunlardan birisi de ışıklı vinil germe tabelalardır. Vinil yani branda önceki yıllarda çadır ve tente gibi yerlerin yapımında kullanılırken daha sonraları sağlam ve esnek yapısı vasıtası ile reklam sektöründe de kullanılmıştır. Baskı brandasının üzerine dijital baskı tekniğiyle istediğimiz resimleri baskılama yaptırabiliriz

Neon lambalarda son derece gösterişli bir görünüm sağlamaktadır yalnız harcadığı enerji biraz daha çok olmaktadır. Bu ışıklı tabelalara kullanılacak zemin ve yüzey malzemelerinin de seçimi önem arz etmektedir. Doğal koşullar göz önüne alınarak seçimler yapılmalı ve hemen zarar görecek malzemeler kullanılmamalıdır. Bugün Tabelaların Direkt Olarak Kişinin Elinden Çıkan Çeşitleri Genele Oranla Daha Az Olmakla Beraber Bunun Sebebi Dünya Düzeninin Daha Modern Ve Faydacı Bir Hale Gelmesidir. Buna Göre Yaşadığımız Evlerden Yaptığımız İşe Kadar Her Alanda Estetik Kavramı Sadelik Ve zarif Hale Gelmiştir.

Neon Veya Diğer Işıklı İşlemlerinde Uygulama Dizaynının Yapımı Halen El İşçiliğiyle Yapılmakla Beraber Özellikle Baskılı Veya Diğer Tarz Tabela İşlemleri Grafik Tasarım İşlemlerinin çok ön plana Çıktığı Bir Düzende Uygulanmaktadır.

Her iş yerinde kesinlikle görebildiğiniz tabelalar iş yeri tanıtımlarını en uygun şekilde yapmaktadır. günümüzde en çok kullanılan model led ışıklı tabelalardır. Hem parlaklık hem gösteriş hem de harcadığı enerji göz önüne alındığında en kaliteli olanı led ışıklı tabela olduğu görülmektedir. Bunun dışında daha büyük boyutlu tabelalarda neon ışıklı lambaların kullanıldığı görülmektedir.

Sizlerde firmanız veya iş yeriniz için hoş bir ışıklı tabela yaptırmak için sitemizi ziyaret edebilir, tecrübeli müşteri temsilcilerimiz sizler için her zaman yardımcı olacaktır.