Son yılların en fazla tercih edilen reklam sistemlerinden biri olan mega board sistemi hizmeti sitemizde verilmektedir.. Mega board üretimi iki ayrı bölüme ayrılmış bulunmaktadır. 8mx 4m ve 6mx3m olmak suretiyle üretim biçimleri bulunan mega boardlar ile firma sahiplerinin işleri ve tanıtım üzerinde harcadıkları maddiyatlar azalmış bulunmaktadır.

Çoğu firmanın şirket sahibinin ve çoğu iş alanında tabela ve reklam sistemi amacı ile kullanılmaktadırŞehir girişlerinde trafiğin yoğun akışlarında ve merkezi ortamlarda insanların günlük yaşantılarında dikkatlerini çeken bu tabela sistemlerinin kullanımı son derece artmaktadır.  Açık mekanlarda kullanılan bu sistemler yüksek ışıklandırma sistemleri ile donatılmış olup gece gündüz renkli görüntülere bürünmektedir.. Etkileyiciliği yüksek olan bu sistem reklam ve tabela sistemlerinde kullanılmaktadır.

Sitemiz bu sistemleri sizlere makul fiyat garantisi ile sunmaktadır.Herhangi bir problem ile karşılaşıldığında sitemiz sizlere gerekli hizmeti vermektedir. Sitemizde çoğu reklam ve tabela sistemi bulunmaktadır.