Gösterilen sonuç sayısı: 2

Bayrak Baskı Hakkında

Bayrak baskı yaşam alanlarımızın her alanında ihtiyaç duyulan reklam, tanıtım ve bayrak ürünleridir. Bunların için en çok Ay Yıldızlı Türk bayrağımızın yeri başkadır. Bayrak olarak kullanacağınız ürünlerimizi 3 farklı kumaş üzerine baskı yapılmaktadır. Alpaka Kumaş, Raşel Kumaş ve Saten Kumaş üzerine basılmaktadır.

Türk bayrağı, ister ülkemizde yaşasın ister yurt dışında tüm vatandaşlarımızın evinde, iş yerinde, her alanda bulunması gereken bir üründür. Siyasi partilerin düzenlediği mitingler de, Kamu ve özel kuruluşların milli bayramlarımız ve özel günlerinde binalarına veya özel etkinliklerinde ipe asılı bayraklar en çok tercih edebileceği ürünler arasında.

Kırlangıç bayrak fuar organizasyonlarında, etkinliklerinde, ofis içinde markanızı ön plana çıkarmak için tercih edebileceğiniz bayrak baskı türüdür. Yelken bayrak ise iş yerlerinizin ve mağaza önünde, fuarlarda, etkinliklikler de ve plajlar da ister kampanyanızı isterseniz görünürlüğünüzü ön plana çıkarmanın etkili reklam yoludur.

Masa bayrakları son zamanlar da teknolojinin gelişimi ile youtube video çekimlerinde logonuzu ön plana çıkarmak için tercihler arasında yerini almaktadır. Kurumsal firmalar, küçük ölçekli ve orta ölçekli kobiler de masa üzeri bayrakları çokça tercih etmektedir. Masa bayraklarında ister Türk bayrağı isterseniz logonuz size özel olarak hazırlanmaktadır. Sopalı bayraklar mitinglere gelen olsun, etkinliklerinize gelenler olsun onlara hediye edebileceğiniz ürün yelpazesinde yerini almaktadır.

Hangi görüşe destekliyor olursanız olun. Siyasi partilerin bayrakları, siyasi liderlerin bayrak şeklinde büyük ebat baskıları için sipariş oluşturabilirsiniz.

Burda Dijital Baskı Merkezi bayrak baskı üretiminde sizlere üretici firma ayrıcalığı ile profesyonel hizmetler sunmaktadır. Ekonomik bayrak siparişi için bizimle iletişime geçebilir. Ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.