vutek
vutek 2
Hakkımızda

1982 yılında ressam Nevzat Çevik tarafından resim atölyesi olarak kurulan Espas Sanat Evi kendi kulvarında daima ilkleri gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin ilk branda vinil üzerine büyük ebatlı görsel reklam billboardları, büyük partilerin lider portreleri, ayrıca ülkenin her noktasına Atatürk’ün en başarılı dev posterleri fırça ve bistole (air brush) tekniği kullanarak 15 yıl süreyle çalışılmıştır.

1998 yılında teknolojiye geçen ve Türkiye’nin ilk kurulmuş üç dijital baskı firmasından olan Espas Sanat Evi bugünde dün olduğu gibi misyonuna devam etmektedir.

Resim, ışık, form ve görsel estetiktir. Başarılı bir baskı için bilgi ve tecrübe aynı zamanda his duygu ve sevginin katılması gerekmektedir.

1997 yılında Türkiye’de başlayan dijital baskı sektörüyle sanatsal üretimlerin yanında dijital teknolojiyi de kullanan Espas; İstanbul’da büyük ebat kumaş baskı işleriyle başlayıp, uzun yıllar süren başarılı gelişim sürecinden sonra, günümüzde branda / vinil, folyo, one way vision / delikli folyo malzeme gruplarını içeren baskı üretimleride yapmaktadır.

Yüksek çözünürlüklü çözümler sloganıyla yola çıkan Espas Dijital, makine parkuruna yeni eklediği dijital baskı konusunda endüstiriyel üretim yapan kendi alanında dünya lideri Vutek 3360 EC Vutek 5330 makinesiyle, iç ve dış mekan baskı işlerinizde üstün kalitesiyle dün olduğu gibi bugünde sizlerledir. Düzenlediğimiz kampanya fırsatlarımızla müşterilerimize sunduğumuz en uygun fiyatlarla dijital baskı seçenekleri sunmakla kalmıyor, meslektaşlarımıza ise kurumsal baskı çözümlerimizle rakipleri değil, onların maliyetlerini düşüren iş ortakları oluyoruz…

Dijital baskı tecrübemizi tekstil dijital baskı alanına taşıyarak üretimlerimize devam ediyoruz. Bayrak deyince sadece milli bayrak anlaşılır. Halbuki firma ve kurumların çok değişik bayraklara ihtiyaçları vardır. Kendi bayraklarını asan firma ve kuruluşlar memleketimizde çoğalmaktadır.

Uluslararası ilişkiler, yabancı devlet bayrağı ihtiyacını getirmiştir. Her kuruluşun, derneğin, okulun, spor klübünün ve firmanın günümüzde çeşitli bayrak ihtiyaçları olmaktadır. Ulusal ve Yerel Yönetimler, Markalar, festival, bayram ve açılış merasimlerinde bayrak ihtiyacını doğru çözümler bulmakta zorlanmaktadır. Espas geçmişten gelen tecrübesini artık Bayrak sektöründe de geliştirerek devam etmektedir.

Espas Sanat Evi olarak tüm baskı tekniklerinde iş güvenliği ilkelerine uyum göstermektedir. Çevre dostu baskı teknikleri ve ham maddeler kullanılmaktadır.

Neden Burda Dijital Baskı Merkezini Tercih Etmelisiniz?

Müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki en büyük etkenlerden birisi sipariş öncesi ve sonrasına kadar sizlerin yanınızdayız. Aradığınız ürünleri sizlere daha kolay ve hızlı bir şekil de ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışıyoruz. İster 1m2 isterseniz 10.000m2 olsun tüm siparişleriniz aynı titizlikle hazırlanmaktadır.
ÜCRETSİZ TASARIM

Bir çok ürün de ücretsiz tasarım desteği sunmaktadır.

ÜCRETSİZ KARGO

Bir çok ürün de ücretsiz kargo ile adresinize gönderiyoruz.

PROFESYONEL BASKI

Alman teknolojisi baskı makineleri ile reklam projeleriniz emin eller de

KURUMSAL TECRÜBE

35 yıldır hem kurumsal firmaların hem bireysel müşterilerin tercihi.