Gösterilen sonuç sayısı: 3

Billboard Baskı

En Düşük: Orijinal fiyat: 480,00 ₺.Şu andaki fiyat: 230,00 ₺. + KDV

Işıklı Reklam Panosu Baskı

En Düşük: Orijinal fiyat: 32,00 ₺.Şu andaki fiyat: 13,00 ₺. + KDV

Megalight Baskı

En Düşük: Orijinal fiyat: 364,00 ₺.Şu andaki fiyat: 125,00 ₺. + KDV

Billboard Baskı Hakkında

Billboard baskı açık hava reklam ürünlerinde kurumsal firmaların en çok tercih ettiği ve en çok etkileşim kurduğu reklam ürünlerin başında geliyor. Markanızı, kampanyanızı veya duyurmak istediğiniz mesajı billboardlar ile milyonlarca kişiye anında ulaştırabilirsiniz. Havanın güzel olması ile insanların gezmek için kafa dağıtmak için sokaklara, caddelere akın ettiği anlarda markanız ile iletişim kurması kampanyalarınızı onlara göstermenin en kolay ve en başarılı yöntemidir. “120gr blueback su bazlı kağıtlara ister tek parça, ister 2 parça isterseniz 4 parça olarak basılıp hazırlanmaktadır.”

Raket baskı diğer adı ile clp raket baskı olarak bilinmekte. Aynı zamanda ışıklı reklam panosu olarakta halk dilinde bilinen ürün adıdır. Clp raket baskılar otobüs duraklarında tercih edilmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve diğer büyük illeri düşündüğünüz de milyonlarca insanın her gün mutlaka otobüs duraklarında otobüs beklediğini biliriz. Siz de markanızı, kampanyanızı bu etkili alanlarda milyonlarca kişiye duyurabilirsiniz.  150gr City Light kağıt üzerine basılmaktadır. Bu kağıtlar ışığa karşı geçirkenlik göstermektedir. Reklam tasarımlarınıza farklı bir hava katacaktır.

Megaliğht baskı 120gr/m2 ağırlığında fibermark, özel afiş değiştiricili megaliğhtlar için üretilen yırtılmaz kağıt dır. Bu baskı kağıtları hava koşulları sebebi ile megaliğht içerisinde değişen ısı derecelerine uyumludur. Tek parça olarak baskı yapılır. Baskı tekniği olarak dijital baskı uygulanır.