86 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Atatürk Posterleri Hakkında

Atatürk Posterleri, 1987 yılından günümüze kadar en orjinal ve yüksek çözünürlüklü büyük ebat Atatürk posteri arşivine sahip Burda Dijital Baskı Merkezi ister büyük ebat kumaş (bez) üzerine basılmaktadır. Yüksek çözünürlüklü olduğu için posterlerinizde piksel kırılması veya blur olmadan net olarak basılır. Atatürk posterlerimiz dijital baskı teknolojisi dış mekanlarda kullanılmak için raşel kumaş üzerine basılarak hazırlanır.

Atatürk posterleriniz 4 tarafı dikişler yapılarak zorlanmadan kolayca asabilirsiniz. Raşel kumaşlara yapılan baskıların boyaları akmaz, çamaşır makinelerinde yıkayabilirsiniz. Ayrıca kırışma gibi problemler yaşanmaz isterseniz siz yine de ütüleyebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden en çok tercih edilen ölçüler olarak hazırlanmıştır. Bunun dışında farklı ölçüler de ihtiyaçlarınız için iletişim kurabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Atatürk Posteri Kullanım Alanları ve Kimler Kullanır?

Atatürk posterleri kurum, kuruluş ve özel şahıslar farketmeksizin gönlünde  taht kuran herkes kullanabilir. Büyük ebat posterler genellikle resmi bayramlar, resmi törenler, güvenlik güçleri, Türk Silahlı Kuvvetleri, belediyeler, eğitim kurumları gibi daha bir çok ismini sayamadığımız kurum ve kuruluşlar bina ve cephe giydirme, sokaklar süslemede, tören alanlarını süsleme gibi alanlar da kullanmaktadır. İlla kurum veya kuruluş olmanıza gerek yok sizler de evinizin balkonuna mahallenizde sokaklarınızı Atatürk posterleri ile süsleyebilirsiniz.