Gösterilen sonuç sayısı: 2

Yapışkanlı Folyo Baskı Hakkında

Yapışkanlı folyo baskı kendi arasında ikiye ayrılmaktadır. Delikli folyo ve opak folyo olarak. Bu iki folyonun kullanım alanları ve özellikleri farklıdır. Folyolar PVC özelliği arka yüzeylerin yapışkanlı olması ve ön yüzüne baskı yapılması ise ortak özellikleridir. Siparişinizi oluşturmadan önce bu iki folyonun kullanım alanları teknik özellikleri ile sizleri bilgilendirmek gerekirse şöyledir.

Folyo baskı ister dış mekan isterseniz iç mekan da kullanım özelliğine sahiptir. Sert pürüzsüz yüzeylere kolaylıkla yapıştırılabilir. Opak folyoların öne çıkan özelliği içeriden veya dışarıdan hiç bir şekilde ışığı geçirmez. Bu yüzden markanızı, veya kampanya reklamlarınızın daha net ve canlı çıkmasına olanak tanır. Kurumsal firma veya küçük ölçekli işletmeler dışında da görüntü kirliliği oluşturan alanları kapatmak içinde kullanıma uygundur.

Opak folyoların açık hava şartlarına uygun üretimi ile daha güçlü yapıştırıcısı ile daha uzun ömürlü dayanabilmektedir. Bu yüzden dış mekanlarda araçlarda kısacası her alanda opak folyoları sticker olarak da kullanabilirsiniz.

One way vision diğer adı ile halk arasında bilinen ismi yapışkanlı delikli folyo olarak bilinmekte. Opak folyodan öne çıkan özelliği ise delikli olmasıdır. Bu özellik ile içeriden dışarıyı görebilme dışarıdan içeriyi göstermeme özelliğine sahip olmasıdır. Burada dikkat edilmesi gereken dışarından içeriyi görülmemesi için içeride ışığın olmamasıdır. İçeride ışık olduğunda bu özellik kendini yitirmektedir.

Şimdi ihtiyacınız olan ürünü seçip hemen siparişinizi oluşturun. Burda Dijital Baskı Merkezi ile baskılarınızı ekonomik fiyata sahip olun.