FORGOT YOUR DETAILS?

Branda Baskı

Branda baskı

Branda baskı, vinil baskı, hakkında ve fiyatlarını bilmeniz gereken tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Halk dilinde vinil baskı ve branda baskı olarak geçen bu ürün ile neler yapılabilir. Nelere dikkat edilmesi gerekiyor. Hangi vinil branda nerede nasıl kullanılmalıdır. Açık hava reklam sektöründe en çok tüketilen ürünün başında gelen bu ürün ile bilinmesi gereken tüm bilgilere burada sizlerde ulaşabilirsiniz.

Vinil Branda Baskı Fiyat Listesi

Branda Baskı Fiyatları

Dijital Baskı Malzemeleri 15-29m2 arası 30-50m2 arası 51-100m2 arası 101m2 ve daha fazlası
280gr Vinil branda baskı (Uzakdoğu)
18 TL
15 TL
14 TL
0507 220 12 10
440gr Vinil branda baskı (Uzakdoğu)
24 TL
20 TL
17 TL
0507 220 12 10
510gr Vinil branda baskı (Avrupa)
29 TL
26 TL
23 TL
0507 220 12 10
Mesh branda baskı
29 TL
26 TL
23 TL
0507 220 12 10
Dijitalbaskiburda.com iletişim bilgilerimiz: 0850 346 98 69  - 0507 220 12 10
 
 
 

 

Dijital baskı fiyatlarımız hakkında diğer detaylar

  • Dijital baskı fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
  • Sabah 10:30’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır.
  • Tasarım olmayan işlerinizde işinizin şekline göre tasarım ücreti ekstra alınır.
  • Bu baskı fiyatlarımıza dikiş, kuş gözü (kapsül) dahil değildir. İşin durumuna göre ekstra hesaplanabilir.
  • Türkiye’nin her noktasına baskılı ürünler de 299 TL üzeri siparişleriniz de ÜCRETSİZ KARGO
  • Baskı fiyatlarımız endüstriyel ve profesyonel VUTEK dış mekan baskı makineleri için geçerlidir.
  • Güvenli online ödeme sistemimizden kredi kartı ile peşin veya taksitli ödeme yapabilirsiniz. (KDV ve Komisyon farkı eklenir.)
  1. Vinil nedir? Vinil Branda baskı nedir?

  • A) Vinil nedir? Vinil, bir tür organik bileşiktir. (−CH=CH2) Viniller, etilenlerin (CH2=CH2) bir başka çeşidi olarak tanımlanmaktadır. Bir vinil molekülü, bir hidrojen atomunun, diğer bir organik moleküle bağlanmasıyla elde edilir. Diğer vinil türevi olan viniliden, çift bağlı karbon atomlarıyla birleşerek meydana gelmektedir. Eğer, bir vinil molekülünde, tek bağlı hidrojen atomu dışında, HClmolekülleri de bileşiğe dahil olmuşsa, bu madde Viniliden klorit olarak adlandırılmaktadır. Vinil polimerleri plastik sanayinde kullanılmaktadır. (Kaynak: Google)
  • B) Vinil baskı nedir?  Vinil baskı , branda baskı olarak da adlandırılan solvent ve eco solvent boyalar  ile (mürekkeplerle) dijital baskı makinalarının püskürtmeleri ile basılan  baskı  türüdür. Vinil PVC (Polivinil klorür) bir malzemedir. Dijital baskı sektöründen önce reklamcılar branda üzerine folyo harf kesimleri yapıştırarak, afiş – pankart olarak kullanıyorlardı.

Vinil branda ve baskı çeşitleri

Avrupa ve uzak doğu lamine vinil, ışıklı vinil ve ışıksız vinil branda olarak çeşitlendirilir. Bu ürünlerde mat ve parlak olarakda ikiye ayrılır. Vinil branda baskılar ise iç mekan ve dış mekan baskı çeşitleri ilede kendi içinde sınıflandırılır.

Vinil brandalar sağlamlığı, esnekliği, görselliği, estetik olması ve ekonomik fiyatından dolayı açık hava reklam dijital baskı sektöründe en çok tercih edilen ve tüketilen ürünün başında geliyor. Bu ürünler gramajlar ve dokumaları olarak değişiklik göstermektedir. 280gr, 360gr, 440gr, 510gr gibi gramajlar değişmektedir. Vinil branda baskı fiyatları gramaj, metrekare, baskıdan sonra ki işçiliğine görede fiyatlandırılmaktadır.

Vinil branda baskılar ile üretilen ürünler

Günümüzde her yerde dikkatimizi çeken reklamların her biri çoğunlukla vinil branda baskılar ile yapılmaktadır. Vinil branda baskılar ile biribirinden farklı bir çok ürün üretilebilmektedir. Açık hava reklam sektöründe vinil branda baskılar ile en çok tüketilen ürünler afişpankarttabela vinil gerdirme, bina ve cephe giydirme, sevdiklerinize özel doğum günü ve özel günleriniz için afişler, totem tabelalarda, billboard baskı‘da sık kullanılmsada son dönemlerde daha revaçta,. Bu ürünler daha da çeşitlendirilebilir. Şimdi bu ürünleri kimler nasıl hangi şekilde kullanır halk dilinde ise nasıl bilinir. hepsini detaylı şekilde inceleyelim.

Bu resimde de görüldüğü üzere bir çok tanınmış kurumsal firmalarda 50x70cm, 60x90cm, 70x100cm ve bu katları ile devam eden afişlerini yaptırmaktadır. Vinil afiş fiyatları için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Kalite hiç bir zaman tesadüf değildir. Reklamlarınız sizin kalitenizi ve işletmenize verdiğiniz değeri gösterir.

Dijitalbaski.org stoklarında bulunan vinil branda malzemelerimizden bazıları

280gr Vinil branda uzakdoğu: 280gr vinil brandalar soğuk rüzgarlı hava dönemlerinde kullanımı çok sağlıklı değildir. İnce branda olarak bilinen bu branda dayanıklılık ömrü bu dönemlerde rüzgarın şiddetine göre değişkenlik gösterir. Bu brandalar tek kullanımlık afişler, maksimum 1 metrekarelik küçük afişlerde kullanmak daha doğru olur. Bu işte daha profosyonelseniz bu brandayı kullanmayı biliyorsanız. Kontrol sizde o zaman

440gr Vinil branda uzakdoğu: En az 500X500 dokuması olan bu branda da daha uzun süre dayanıklılık gösterir.. Olumsuz hava şartlarında diğer brandalara göre daha dayanıklıdır.

510gr Vinil branda avrupa: Türünün en kaliteli ve en lüks malzemesi olan bu malzemede kaliteniz daha ön planda olacak.

Vinil Branda Baskılar Dayanıklılık Süresi

Vinil brandalar Türkiye hava şartlarında kullanım amacına göre dayanıklılık süresi değişebilir. Normal afişolarak göz önünde bulundurursanız. En az 1,5 yıl ortama ayak uydurur. Tabi şiddetli fırtına, yağmur ve aşırı soğuk ortamlarıa maruz kalmazsa. Vinil branda baskılar da boyaların dayanıklılık süresi ise baskıdaki yoğunluğa göre değişebilir. Minimum 2 yıl ile 5 yıl arası değişmektedir. Bu baskı kaliteside ne kadar çok yoğun ve orjinal boya kullanıma ile alakalıdır. Ayrıca baskılar güneşli ortamlarda çok uzun süre kalırsa da bu süre biraz daha kısalabilir.

Vinil Brandalarda Ekstra İşçilikler Nelerdir?

Yaptıracağınız branda baskılarda dikiş, kolon, büyük ebatlarda kaynak (yapıştırma) ve montaj işlemleri gerekebilir. Bu sebeble baskılarınızı yaptırmadan önce profosyonel destek almanızı öneririz.

Vinil brandalarda hangi baskı türünü seçmeliyiz?

Vinil brandaları ister iç mekanda ister dış mekanda kullanabilirsiniz. Ancak baskılarınızda ona göre seçmelisiniz. Çünkü dış mekan baskılar solventli boyalarla yapıldığından dolayı koku yapmaktadır. İç mekan baskıları tercih ederseniz mutlaka boyaların eco solventli makinaların bastığından emin olmalısınız. Eco solventli iç mekan baskı makinaları doğa dostu ve kansorejen maddesi içermez aynı zamanda kötü koku yapmaz.

Vinil baskı ve branda baskı fiyatları nasıl hesaplanır?

Vinil baskı fiyatlarını hesaplamak için öncelikle ölçünüzü bilmeniz gerekmektedir. Sağddan sola veya uzunluk ve genişlik olarak ölçü birimide cm kullanmalısınız. Ölçünüze örnek vermek gerekirse Genişlik 147cm uzunluk ise 163cm geldiğini baz alırsak 147×163=23.961 çıkan sayı santimetre cinsinden olacağından dolayı biz bunu metreye çevirdiğimiz 2,39m2 olarak elde ederiz.  Branda baskı fiyat listesinden baskı yaptıracağımız baskı fiyatı ile çarparız. Örnek: 440gr vinil branda baskı fiyatı Metrekare cinsinden 25₺ 25×2,39= 59,90 fiyatı çıkar. Sizlere branda baskı fiyatları ve vinil baskı fiyatlarını hesapla konusunda ilk defa yapacaklar için bu bilgiyi paylaştık. Tabiki’de bu baskı işleminize her hangi bir ek işlem gerektirmiyorsa bu şekilde hesaplanır. Bunun üzerine gelebilecek ek işlemler ücrete tabi olacaktır. Dikiş, sopa, grafik tasarım, kolon dikimi gibi ekstra işçiliklerde firmamız sizlere bu konuda ucuz ve ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

TOP TEK TIKLA ARA