Genel

Boğa Burcu İle Bir Ömür Nasıl Geçer?

boğa-burcu

Boğa Burcu

Boğa burcu sevenleri bu bilgiler tam sizin için sevdiğinizi daha yakından tanıyın. Aşk hayatınız, sevdiğinizin kariyer hayatı ve düşünceleri ve boğa burcunun genel özelliklerini gelin birlikte inceleyelim.

  • Boğalar toprak elementine sahiptir ve gezegenleri Venüs’tür.
  • Güvenilir, sabırlı, pratik düşünceye sahip ve kararlılıkları ile birçok insanı etkilemeyi başarırlar.
  • Özverili davranışlarının sonucunda verdikleri emeğin meyvelerini toplamayı iyi bilirler.
  • Her zaman sevgi ve güzellikle çevrelerine ve dünyaya karşı iyi bir insan olduklarını hissettirilir.
  • Sevdiklerine yaptıkları evlenme teklifleri onların gayet duygusal ve cana yakın olduğunun belirtisidir. Ayrıca bağlar Venüs gezegeninde olduğu için yönetici pozisyonunda çalışmayı oldukça çok severler.
  • Pratik ve gerçekçi bir perspektiften görme yeteneğine sahiptir. Para kazanmayı ve aynı projelerde yıllarca çalışmayı kendilerine ilke edinirler.
  • Bağımlılık konusunda ne yaparlarsa yapsınlar kendilerine bir türlü engel olamazlar. Bundan dolayıdır ki; mükemmeliyetçi çalışırlar ve uzun vadeli ortaklıklar meydana getirebilirler.

Boğa Burcunun Aşk Hayatı

Boğa burcuna sahip insanlar gezgin ruhtadır ve dünyayı dolaşmak ruhlarının derinliklerinde her zaman vardır. İkili ilişkilerinde sadık davranırlar ve belirsizliklerden asla hoşlanmazlar. Ortaya çıkardıkları potansiyelleri sayesinde sevdikleri insana evlilik teklifi yapma konusunda oldukça titiz davranırlar Güven duyguları hat safhadadır ve karşılarındaki insanın da kendilerine sonsuz güvenmesini isterler kaotik ortamlarda zekalarını çalıştırırlar. Boğa burcunda bir insan gerçek sevgiyi bulabilmek için dünyayı bile dolaşmayı göze alır. Son derece şehvetli ve duygu yüklü bir yapıya sahiplerdir. Sadakat onlar için son derece önemlidir.

Boğa Burcu İnsanının İlginç Evlilik Teklifleri

Boğa burcu insanlar dostluk eli uzatmaya karşı istekli olurlar. Ancak yaptıkları her yeni sosyal temas güven inşaası üzerine olduğu için kendilerini samimi ilişkiler kurma konusunda biraz sınırlarlar. Güvenlerini kazanabilmeniz için onların dış dünya ile kurdukları kabuklarını kırmanız ve samimi bir iletişim halinde olmanız gerekir. Bir kere güven kazandığınız zaman uzun süre aynı hayatı yaşama konusunda sonsuz itimat edebilirsiniz. Hayatınızda duyabileceğiniz en ilginç evlilik teklifi boğalardan gelir. Boğa insanlara, başka biriyle açık ve samimi bir ilişki kurduğunda bu ilişkiyi beslemek ve zor zamanlarda beraber olabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Bir yuva kurmak ve aile sahibi olmak boğalar için çok önemlidir. Çocukları severler ve aile rutinlerine, geleneklerine ve göreneklerine oldukça bağlıdırlar.

Boğa Burcunun Kariyer Hayatı

Boğa burcu insanları genellikle parayı sever ve birikim elde etmek için çok çalışırlar. Güvenilir, çalışkan, sabırlı ve titiz davranışları karşısında işlerinde daima önemli pozisyonlarda görev alırlar. Belirli bir proje üzerinde odaklandıklarında etraflarında ne tip olaylar dönerse dönsün konsantrasyonlarını asla bozmazlar. İstikrar boğalar için bir rutindir. Aşık olduklarında güvenilir ve hassas davranırlar. Kendisi ile flört edenlerden ince davranışlar beklerler ve kendileri de son derece nazik yaklaşırlar. Evlilik teklifi pankartları hazırlama konusunda oldukça seçicidirler. Boğalar aşık olunca sevecen, samimi ve sadık oldukları için partnerleri kendilerine sadık olduğu sürece ilişkilerini devam ettirirler. Karşılarındaki insanla kendilerini huzur içinde hissettiklerinde kalplerini açmaktan asla çekinmezler.

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa burcu özellikleri Kadın ve Erkek olarak genel özellikleri ele alınmıştır bu içerikte, kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Sevdiğiniz Erkek veya Kadına evlilik teklifi edecekseniz genel özelliklerini bilmeniz daha fazla mutlu olmanız için onu ondan bile daha iyi tanıyın.

Doğum günü aralığı: (21 Nisan- 21 Mayıs)
Yönetici Gezegen: Venüs (Sevgi, güzellik ve güzel sanatları temsil eder)
Element Grubu: Toprak (Negatif)
Burcun cinsiyeti: Dişi
Üstün yeteneği: Sıcakkanlı olmak ve istediğini bilmek
İstekleri: Devamlı ileri atılım
Amacı Mal, mülk, lüks ve büyük servet sahibi olmak
Nitelik: Sabit
Uğurlu Sayı: 6 ve 4
Uğurlu Gün: Cuma
Uğurlu Taş: Topaz taşı
Uğurlu Renk: Lila ve Pastel Mavi
Tarot kartı: İmparatoriçe

Boğa burcuna evlilik teklifi edecekseniz bu yazı altında sizler de görüş ve önerilerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Özellikle Boğa burcu olanların sevdiği sözler, farklı özellikleri varsa bu makaleye sizler de katkıda bulunun.

Burda Dijital Baskı Merkezi

Diğer burçlar için alttaki başlıklara tıklayarak gidebilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir